SKTK „AUTSAJDER” – Kalendarium

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

2015.09.26

Rajd Integracyjny

2015.10.10

Podchody

2015.10.30

Rajd Zaduszkowy (Karczówka)

2015.11.14

Rajd Piekoszów-Słowik

2015.12.5-6

Rajd Mikołajkowy Tumlin-Jaworze

2016.01.15

Łyżwy

2016.01.25

Narty- Tumlin

2016.02.16

Rajd zimowy Pasmo Bielińskie

2016.02.19

Śpiewogranie

2016.03.05

Rajd Szałas

2016.03.19

Rajd Zajączków - Korzecko

2016.04.16-17

Beskid Śląski: 1 dzień: Buszkowice - Skrzyczne- Barania Góra - Schronisko Przysłop,  2 dzień: Koniaków- Zwardoń

2016.04.30

Rajd Tumlin - Dąbrowa

2016.05.21

Emeryk

2016.06.11-12

Beskid Niski, Uście Gorlickie-żółty szlak- Przełęcz Małastowska- nocleg - okolice Banicy, szlak niebieski, czerwony - Magura, szlak zielony -  Folusz

2016.06.16

Spływ kajakowy Nida, odcinek Wolica - Brzegi

2016 .08.1-3

Bieszczady

ROK SZKOLNY 2014/2015

2014.09.13

Rajd Integracyjny

2014.09.21-22

Tatry:1 dzień: D. Chochołowska, D. Iwanicka, Tomanowa, Czerwone Wierchy, Hala Kondratowa; 2 dzień: Giewont, D. Strążyska

2014.10.11

Podchody

2014.10.25

Pasmo Jeleniowskie

2014.11.16

Spotkanie z 4KDW Karczówka

2014.12.06

Rajd Mikołajkowy: P.Klonowskie

2015.01.24

P. Bolmińskie, G.Korzeczkowskie

2015.02.21

Lasy Suchedniowskie

2015.03.21-22

Gorce: Lubań -Turbacz- Nowy Targ

2015-05-09

Rajd harcerski

2015.05.30

Rajd Emeryk

2015.06.21-22

Beskid Żywiecki:  Babia Góra

2015 sierpień

Bieszczady

ROK SZKOLNY 2013/2014

2013.09.07-08

Tatry 1 dzień : Kuźniaki-Dol. Jaworzyny, Murowaniec, Przełęcz Krzyżne, Dol. Pięciu Stawów,, Dol. Roztoki ; 2 dzień: Morskie Oko, Szpiglasowy Wierch

2013.09.28

Rajd Integracyjny: Podchody Rez. Biesag

2013.10.12

Pasmo Łysogórskie

2013.11.02

Rajd Zaduszkowy

2013.11.23

Rajd harcerski: Św.Katarzyna- Masłów

2013.12.21

Rajd świąteczny: Miedzianka

2014.01.18

Scianka wspinaczkowa

2014.01.29

Rajd zimowy: Domaniówka

2014.02.28-.03.02

Beskid Śląski: Wlk. Czantoria - Węgierska Górka

2014-03-29

Rajd harcerski: Łagów - Daleszyce

2014.04.25-27

Wolontariat w Szczawnicy

2014.05.10

V rajd rowerowy

2014.06.14-15

Wyprawa surwiwalowa w Beskid Wyspowy:Myślenice - Kasina Wlk.

2014.06.21

Gra miejska

ROK SZKOLNY 2012/2013

2012.09.29-30

Tatry 1 dzień : Kalatówki, Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch, prz. Liliowe;           2 dzień: Dolina Chochołowska

2012.10.20

Rajd Integracyjny Karczówka - Chęciny

2012.02.11

Rajd Zaduszkowy Rezerwar Biesag

2012.17.11

Łysica        Mini Golf

2012.01.12

Perzowa Góra

2013.01.16

Domaniówka

2013.01.20

Kulig

2013.02.16

Pasmo Bielińskie Drogosiowa

2013.04.20

Pasmo Klonowskie Bukowa Góra

2013.04.27

Geocaching

2013.05.07

Pasmo Otrocz, Brzechowskie

2013.05.18

Rajd rowerowy

2013.06.15-16

Beskid Niski: Krynica-Ropki -Wysowa -Regietów

2013.06.22

Spływ kajakowy

ROK SZKOLNY 2011/2012

2011.10.01

Rajd integracyjny

2011.10.08-09

Beskid Żywiecki Ujsoły - Wlk. Racza -Zwardoń

2011.10.15

Osieczyńska Góra

2011.10.22

Sikorza, Otrocz

2011.11.05

Chełmowa Góra

2011.11.26

Grzaby Bolmińskie

2011.12.10

Grzywy Korzeckowskie

2012.01.21

Pasmo Masłowskie

2012.03.24-25

Beskid Żywiecki Ujsoły-Krawców Wierch

2012.04.28

Radostowa

2012.05.12

Łysica

2012.05.19

Rajd rowerowy Pasmo Łysogórskie

2012.06.23

Spływ kajakowy Biała Nida

ROK SZKOLNY 2010/2011

2010.09.11-12

Tatry 1 dzień Rusinowa Polana, Gęsia Szyja, Murowaniec, Kuźnice, 2 dzień: Kalatówki, Kopa Kondracka, Przełęcz pod Giewontem, Dolina Strążyska

2010.10.09

Pasmo Jeleniowskie

2010.11.20

Rajd integracyjny Castorama Biesag

2010.12.04

Kulig

2010.12.18

Pasmo Bielińskie

2011.01.15

Pasmo Tumlińskie

2011.01.28

Pasmo Zelejowskie -  rajd nocny

2011.02.26

Pasmo Klonowskie

2011.03.19

Pasmo Orłowińskie i Cisowskie

2011.04.02

Pasmo Miedziańskie

2011.11.30

Spływ kajakowy - sprzatanie Czarnej Nidy

2011.05.14

Rajd rowerowy

2011.06.04

Spływ kajakowy - Czarna Nida

ROK SZKOLNY 2009/2010

2008.09.19

Karczówka - Patrol - Zelejowa- Zamkowa

2009.10.10

Miedzianka -Grząby Bolmińskie

2009.11.07

Klonówka - Radostowa

2009.12.12

Siniewska

2010.02.21

Sikorza

2010.03.20

Biesak - Telegraf

2010.04.10

Otrocz

2010.04.24

Rajd rowerowy

2010.06.19

Spływ kajakowy

ROK SZKOLNY 2008/2009

2008.09.06

Karczówka - Patrol - Zelejowa- Zamkowa

2008.09.13

Miedzianka - Grząby Bolmińskie

2008.09.13

Glinianki - Zamkowa

2008.09.27

Dobrzeszowska

2008.10.04

Telegraf

2008.10.25

Biesak - Otrocz

2008.11.08

Jaźwina - Włochy

2008.12.13

Klonówka - Radostowa

2008.12.29

Bukowa Góra

2009.02.07

Sosnowica

2009.03.14

Chełmowa Góra

2009.04.04

Kamień Michniowski - Osieczyńska Góra

2009.04.25

Drogosiowa

2009.05.20

I Zlot Szkolnych Klubów Turystycznych

2009.06.12-14

PIENINY (Wysoka, Sokolica, Trzy Korony)

ROK SZKOLNY 2007/2008

22-23.09.2007

BESKID SĄDECKI: Pasmo Radziejowej

13.10.2007

G.Świętokrzyskie Kużniaki -Miedziana Góra

08.12.2007

Krzemionki Opatowskie - Kurozwęki

23.02.2008

G.Świętokrzyskie Trzcianka - Gołoszyce

ROK SZKOLNY 2006/2007

18-19.11.2006

GORCE - Pasmo Turbacza

09.12.2006

Ojcowski Park Narodowy

03.03.2007

G.Świętokrzyskie Kuźniaki -Miedziana Góra

31.03.2007

G.Świętokrzyskie Pasmo Tumlińskie

14.04.2007

G.Świętokrzyskie Pasmo Masłowskie

16.05.2007

Spotkanie z P.Jerzym Kapuścińskim

26-27.05.2007

GORCE - Pasmo Lubania

Dodatkowe informacje