Reprezentacje

Reprezentacje VI LO im. J. Słowackiego w roku szkolnym 2016/17

SZACHY

  1.  Sabat Mikołaj  III a
  2. Kuśpak Mikołaj II g
  3. Buras Ernest  I c
  4. Fibakiewicz Jakub I c
  5. Ludwinek Karol  I f

 Opiekun: Tomasz Sarna

 

 PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

  1. Dygas Radek   I d        
  2. Gawęcki Piotr  III g     
  3. Witkowski Piotr  II b      
  4. Boberek Mateusz   II a       
  5. Kostecki Aleksander  II b      
  6. Lenartowicz Piotr   II a       
  7. Polak Piotr   II a       
  8. Tompór Artur  III a     
  9. Kuranda Filip III f            
  10. Bebel Wojciech   I d        
  11. Janik Maciej   III i      

 Opiekun: Tomasz Sarna

 

BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

  1.  Telka Łukasz   III f
  2. Nowak Paweł    III b
  3. Magdziarz Jakub  I p
  4. Bartos Michał  I d
  5. Wiśniewski Krzysztof  II a
  6. Fibakiewicz Jakub  I c
  7. Hincza Jakub  I d
  8. Bieniaszewski Jan II d
  9. Szałas Piotr  I d
  10. Błaszczyk Mateusz  II a
  11. Czoków Patryk  I c     

Opiekun: Tomasz Sarna

 

Reprezentacje VI LO im. J. Słowackiego w roku szk. 2014/15

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

  1. Anna  Radek   3 b
  1. Anna  Cedro    3 g
  2. Katarzyna  Wołoszyn 3 g
  3. Patrycja  Zawłocka  3 h
  4. Marta  Stachura  2 c
  5. Weronika  Sierpińska   2 d
  6. Dominika  Krawczyk   2 h
  7. Karolina  Dudkiewicz   1 b
  8. Milena  Łabuda   1 b
  9. Wiktoria  Robak   1 b
  10. Agnieszka  Jedlińska   1 d
  11. Natalia  Piwońska   1 g
  12. Karolina Podgórska  1 g
  13. Gabriela  Pytel   1 g
  14. Kamila Komisarczyk  1 h
  15. Kinga  Sitarz  1 i
  16. Aleksandra  Żmijewska  1 i                                      Opiekun :   Joanna Ptak

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

  1. Sonia Piasecka kl. 3f
  2. Kinga Lisowska 1p
  3. Kamila Grabowska 1a
  4. Daria Lech 1d
  5. Klaudia Bielecka 1c
  6. Karolina Pulut 1c
  7. Małgorzata Sidło 1e
  8. Marta Szymkiewicz 3g
  9. Wiktoria Rączkiewicz 1e
  10. Karolina Żak 3i
  11. Weronika Banasik 3f                             Opiekun Anna Osiakowska

BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

  1. Klaudia Pacholec 1i
  2. Magdalena Niziołek 2f
  3. Aleksandra Muszyńska 1 h
  4. Aleksandra Nowak 2f
  5. Dominika Książek  1m
  6. Aleksandra Krzyżanowska
  7. Julia Gawlik 1g
  8. Agnieszka Koprowska 3g
  9. Karolina Aksamit 3d
  10. Patrycja Koza 2g
  11. Dżesika Michalczyk 1m                           Opiekun Anna Osiakowska

TENIS STOŁOWY

Dziewczęta                                                               Chłopcy

Weronika Mariańczyk 3a                                                      Janek Kurtek 3d
Dziopa Paulina 3d                                                               Wiktor Stawiarz 2b
Emilka Osman 2i                                                                 Jakub Kutwin 1p
Milena Łabuda 1b                                                                Krzysztof Kot 2d
Wiktoria Robak 1b                                                               Paweł Smoleń 2d
Patrycja Mańkus 1d
Karolina Lodzińska 1d                                                      Opiekun: Kamila Borowiec                                              

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

  1. Agnieszka Koprowska 3g
  2. Agata Piotrowska 1m
  3. Zuzanna Dziedzic 2f
  4. Natalia Małek 2f
  5. Agnieszka Gadawska 2e
  6. Julia Gawlik 1g
  7. Hanna Nowaczewska 1e
  8. Weronika Tłuścik 1e
  9. Wiktoria Korbińska 1e
  10. Gabriela Lis 1e
  11. Kinga Kwiecień 1a                      Opiekun:   Katarzyna Karasińska

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

  1. Kowalski Łukasz 3a
  2. Oleś Wiktor 2b
  3. Stawiarz Wiktor 2b
  4. Stępień Sebastian 2b
  5. Wollny Stanisław 2b
  6. Jamrożek Norbert 2h
  7. Śmiech Michał 1m
  8. Wiatkowski Mateusz 1m
  9. Gajek Paweł 1a
  10. Tompór Artur 1a
  11. Kuranda Filip 1f
  12. Gawęcki Piotr 1g
  13. Janik Maciej 1i                                    Opiekun: Tomasz Sarna

 

Reprezentacje VI LO im. J. Słowackiego w roku szk. 2013/14

 

Piłka ręczna Dziewcząt:

1. Dziarmaga Daria- II D
2. Zawłocka Patrycja- II H
3. Staniec Ola- II C
4. Pięta Magda- II B
5. Szymkiewicz Marta- II G
6. Żak Karolina- II I
7. Bortnowska Ola- III I
8. Ruszkiewicz Ola- III F
9. Derlatka Martyna- III E
10. Kowal Monika- III H
11. Szczodra Ula- III A
12. Książek Dominika- I P
13. Michalczyk Jessica- I P
14. Pasek Weronika- I I

Opiekun: Jerzy Krawczyński

 

Piłka ręczna Chłopców:

1. Świąder Bartosz- II C
2. Świąder Wojciech- II C
3. Gołdyn Kacper- II C
4. Ksel Wojciech- II D
5. Kaczmarek Kacper- III F
6. Wtykło Konrad- III F
7. Gajek Artur- III A
8. Sielecki Hubert- III A
9. Mierzwa Marcin- III A
10. Lutwin Kamil- III B
11. Sobura Karol- III A
12. Wójcik Mikołaj- I F
13. Krzeczkowski Barek- I B
14. Bis Bartek- I B
15. Banaś Michał- I C

Opiekun: Jerzy Krawczyński


Sztafetowe  Biegi Przełajowe Dziewcząt:

1. Aleksandra  Śnioch  3b
2. Iwona Mularczyk      3b
3. Małgorzata Zwolińska 3f
4. Aleksandra Ruszkiewicz 3f
5. Zuzanna Zajkowska  3d
6. Ewa Szpringer  3e
7. Adrianna Baran 2g
8. Agnieszka Koprowska 2g
9. Karolina Aksamit 2d
10. Dominika Książek 1p
11. Dżesika Michalczyk 1p
12. Weronika Jeziorska 2e


Opiekun: Anna Osiakowska


Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców:


1. Mojecki Jakub    3 a
2. Sielecki Hubert    3 a
3. Mierzwa Marcin    3 a
4. Kumor Łukas    3 b
5. Tutaj Bartek        1 a
6. Siadul Michał     1 a
7. Oleś Wiktor                1 b
8. Machul Grzegorz     1 d
9. Nowek Michał     1 g
10. Kobryś Adam    1 h
11. Kolasiński Paweł    1 h

Opiekun: Tomasz Sarna


Piłka Siatkowa Dziewcząt:


1. Weronika Banasik 2f
2. Iwona Mularczyk  3b
3. Marta Szymkiewicz 2g
4. Magdalena Gawęcka 2g
5. Sonia Piasecka   2f
6. Kamila Paliborek 2i
7. Karolina Żak      2i
8. Dominika Kaczor 2i
9. Aleksandra Gajek 1c

Opiekun: Anna Osiakowska


Piłka Siatkowa Chłopców:


1. Mojecki Jakub         3 a                
2. Łakomiec Tomasz     3 c
3. Wtykło Konrad     3 f
4. Ramiączek Bartosz  3 h
5. Kowalski Łukasz       2 a
6. Nowek Paweł      2 e
7. Stępień Stanisław      1 b
8. Wolny Stanisław      1 b
9. Jamrożek Norbert        1h
10. Wiatkowski Mateusz 1 i
11. Śmiech Michał         1 p

Opiekun: Tomasz Sarna


Szachy:
I.  1. Katarzyna Kaczor   3e
2. Krzysztof Wabia     3a
3. Aleksander Kuśpak 3b
4. Adam Jamka            3b
5. Grzegorz Lewiński   3d
6. Mateusz Kaczor 1a

II.  1. Jacek Ciesielski   3b
2. Paweł Buras        3b
3. Szymon Antoń  2c
4. Maciej Sawior   2c
5. Krzysztof Kowalik 2b
6. Karol Wójcik 1i


Opiekun: Tomasz Sarna


Tenis Stołowy:


1. Ewelina Bujak  3d
2. Weronika Mariańczyk 2a
3. Paulina Dziopa    2d
4. Emilia Osman      1i
5. Aleksandra Gała  1a

1. Jan Kurtek   2d
2. Jakub Tekiel 2a
3. Paweł Gawęcki  2a
4. Wiktor Stawiarz 1f
5. Mateusz Wiatkowski 1i

Opiekun: Kamila Borowiec

Strzelectwo:


Dziewczęta

1. Maria Siudek 2f
2. Martyna Derlatka 3e
3. Kamila Fatyga  2h
4. Karolina Blałt 2h
5. Adrianna Kurowska 2h
6. Magdalena Kozieł 2h
7. Edyta Kopka 1c
8. Edyta Robak 2e
9. Magda Milcarz 2e
10. Justyna Kargul 1d


Chłopcy
1. Grzegorz Wesołowski 3b
2. Sebastian Pytka        3b
3. Karol Wójcik 2a
4. Michał Gruszczyński 3b
5. Michał Mirecki  3a
6. Daniel Chmura 1c
7. Tomasz Słuszniak 1c
8. Grzegorz Wróblewski  1c

Opiekun: Kamila Borowiec


Koszykówka dziewcząt:


1. Urszula Szczodra     3a     
2. Kamila Szczygieł      3a    
3. Kamila Kosmala       3a   
4. Klaudia Zwolińska    3d    
5. Agnieszka Koprowska 2g
6. Agata Piotrowska 1p
7. Zuzanna Dziedzic   1f
8. Natalia Małek         1f
9. Weronika Pasek     1i
10. Agnieszka Gadawska 1e
10. Agnieszka Gadawska 1e
11. Dżesika Michalczyk 1p
12. Patrycja Koza 1g

Opiekun: Katarzyna Karasińska


Badminton:


Dziewczęta
1. Anna Szyszka          3k
2. Paulina Konieczna  3k
3. Patrycja Zawłocka  2h
4. Małgorzata Czerwińska 3e
5. Edyta Kopka            1c
6. Ewelina Maraszek  1i
7. Karolina Blaut        2h
8. Zuzanna Boberek  1e


Chłopcy

1. Karol Sobura kl.3k
2. Adam Zawierucha kl. 2f
3. Aleksander Gołąbek kl.2f
4. Marcin Mierzwa kl.3a
5. Korneliusz Kopeć kl.3a
6. Maciej Pióro 3g

opiekun: Małgorzata Sosnowska

Piłka nożna dziewcząt:


1. Urszula Szczodra  3a
2. Nina Kaleta           3c
3. Martyna Derlatka 3e
4. Anna Radek           2b
5. Anna Cedro           2g
6. Katarzyna Wołoszyn   2g
7. Daria Litworska-Sójka 2g
8. Patrycja Zawłocka       2h
9. Marta Stachura          1c
10. Weronika Sierpińska 1d
11. Patrycja Koza              1g
12. Karolina Kopacz         1i

Opiekun: Joanna Ptak


Koszykówka chłopców:

1. Ziemski Michał
2. Pawlak Mateusz
3. Poturalski Benjamin
4. Kumor Łukasz
5. Kopyś Dawid
6. Kopyś Jakub
7. Pękalski Patryk
8. Lesiak Tomasz
9. Gwara Krzysztof
10. Juzoń Maciej

Opiekun: Mikołaj Wożniak

Piłka nożna chłopców:


1. Tekiel Jakub         2a
2. Gawęcki Paweł    2a
3. Maniara Jakub     1b 
4. Wójcik Rafal         2a
5. Krzeszewski Filip     2a
6. Zawierucha Adam   2f
7. Krzymieński Arkadiusz  1 f
8. Borkowski  Artur 1 i
9. Kot Krzysztof       1 p
10. Mojecki Jakub     3 a
11. Banasik Przemysła  3d
12. Smoleń Tomasz  3b
13. Anioł Paweł        3 d
14. Płusa Karol         3d
15. Kwiatek Dawid   1d
16. Smoleń Tomasz  1 d
17. Gołąbek Aleksander 2f
18. Tutaj Bartosz      1a


Opiekun: Artur Obarzanek


Dodatkowe informacje