Prof. Kelly Wilson z University of Mississipi w USA, twórca terapii akceptacji i zaangażowania, podczas wykładu „Dobre życie jako główne lekarstwo: zdrowie i dobrostan psychiczny we współczesnym świecie” opowiada o tym, jak w dzisiejszych czasach zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. Wykład jest w języku angielskim. Serdecznie polecam: 

 
Polecam Państwu webinar https://www.swps.pl/strefa-psyche/blog/relacje/20703-zdrowie-psychiczne-jak-o-nie-dbac na temat zdrowia psychicznego. Czym tak naprawdę jest zdrowie psychiczne? Przyjęta w 1948 konstytucja Światowej Organizacji Zdrowia określa je jako pełny dobrostan fizyczny, psychiczny i społeczny człowieka. Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak zdrowie fizyczne, jednakże często o tym zapominamy. Jeśli są Państwo ciekawi, jak na co dzień dbać o równowagę emocjonalną? U kogo szukać pomocy, w razie pojawiających się trudności? ,myślę iż proponowany webinar udzieli Państwu odpowiedzi na wiele pytań, związanych z problematyką zdrowia psychicznego.
 
Zachęcam Państwa do obejrzenia ciekawego webinarium na temat wpływu pandemii na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.
Jak pandemia koronawirusa wpływa na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży? W jaki sposób możemy w tym trudnym czasie wspierać najmłodszych i nastolatków? Na te oraz inne pytania znajdą Państwo odpowiedź po obejrzeniu polecanego webinarium - https://www.swps.pl/strefa-psyche/blog/relacje/22893-wplyw-pandemii-na-zdrowie-psychiczne-dzieci-i-mlodziezy

 

 

Dodatkowe informacje