Sprawdzian kompetencji językowych w zakresie języka niemieckiego

25.05.2018r. o godz. 900 odbędzie się Sprawdzian Kompetencji Językowych w zakresie języka niemieckiego  dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do grupy z rozszerzonym programem nauczania języka niemieckiego – DSDII.

Laureaci lub finaliści ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej oraz laureaci konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim z języka niemieckiego oraz  gimnazjaliści posiadający dyplom potwierdzający kompetencje językowe z języka niemieckiego na poziomie A2 lub B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego są zwolnieni ze sprawdzianu kompetencji językowych w ramach ubiegania się o przyjęcie do programu DSD. Zainteresowani proszeni są o dostarczenie odpowiednich zaświadczeń.

Aby przystąpić do sprawdzianu należy złożyć podanie w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 21 maja 2018r. do godz. 1500.

Dalsza rekrutacja odbywa się na zasadach ogólnych określonych w Zasadach i kryteriach rekrutacji do VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego na rok szkolny 2018/2019.

Pytania proszę kierować do pani Sabiny Filipiak – szkolnego koordynatora programu DSD II. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Materiały do ściągnięcia:

Organizacja sprawdzianu kompetencji
Podanie o przystąpienie do sprawdzianu do grupy  DSD
Zakres materiału na sprawdzian kompetencji językowych DSD do grupy DSD

Dodatkowe informacje