Dyrektor

mgr Katarzyna Cedro

Wicedyrektorzy
mgr Edyta Roman
mgr Katarzyna Mazur

Nauczyciele języka polskiego
mgr Katarzyna Cedro
mgr Małgorzata Kowalska
mgr Jarosław Machejko
mgr Adam Majerowski
mgr Małgorzata Miazga
mgr Elżbieta Rewucka
mgr Edyta Roman
mgr Joanna Sordyl
mgr Barbara Staniewska
mgr Renata Walęcka
mgr Anna Wzorek

Nauczyciele języka angielskiego
mgr Iwona Frąckiewicz
mgr Marek Jop
mgr Magdalena Maciąg
mgr Michał Komodołowicz
mgr Małgorzata Kułakowska
mgr Katarzyna Machnik
mgr Agata Makowska
mgr Ewa Marszycka
mgr Anna Pawlik-Łukaszczyk
mgr Grzegorz Plech
mgr Jolanta Rutczyńska
mgr Agnieszka Sekrecka
mgr Dorota Ucig
mgr Justyna Tracichleb-Lichosik

Nauczyciele języka niemieckiego
mgr Magdalena Charuba
mgr Sabina Filipiak
mgr Małgorzata Grycner
mgr Monika Kozłowska
mgr Magdalena Fogiel-Litwinek
mgr Agnieszka Łagowska

Nauczyciele języka rosyjskiego
mgr Dagmara Paluch

Nauczyciele języka hiszpańskiego
mgr Anita Stokowiec

Nauczyciele języka francuskiego
mgr Ewa Pindral

Nauczyciele historii i wosu
mgr Jacek Jaros
mgr Urszula Muszyńska
dr Marta Sala
mgr Dariusz Stępień
mgr Małgorzata Szwed

Nauczyciele wiedzy o kulturze
mgr Katarzyna Cedro
mgr Małgorzata Kowalska
mgr Jarosław Machejko
mgr Adam Majerowski
mgr Joanna Sordyl
mgr Elżbieta Rewucka
mgr Renata Walęcka
mgr Anna Wzorek

Nauczyciele matematyki
mgr Agnieszka Kita
mgr Aneta Koniusz
mgr Magdalena Maciąg
mgr Mariola Mochocka
mgr Małgorzata Ogłoza-Fisiak
mgr Anna Pakuła
mgr Joanna Sądel
mgr Beata Stachurska
mgr Marta Waldon

Nauczyciele fizyki
mgr Edyta Kucharz
mgr Ewelina Błąd
mgr Małgorzata Kułakowska

Nauczyciele chemii
mgr Honorata Erdenberger
mgr Alina Pawlik
mgr Ewa Radom
mgr Beata Wiśniewska

Nauczyciele biologii
mgr Eliza Augustyn-Kotwica
mgr Łucja Baczewska-Wróbel
mgr Krystyna Iwaniak
mgr Justyna Koziej
dr Justyna Marwicka

Nauczyciele geografii
mgr Agata Górniak
mgr Mariusz Kowalczyk
mgr Beata Ubowska

Nauczyciele podstaw przedsiębiorczości
mgr Teresa Wójcicka
mgr Beata Ubowska

Nauczyciele informatyki
mgr Agnieszka Brożyna
mgr Katarzyna Mazur
mgr Ewa Mirecka
mgr Marcin Stąpor

Nauczyciele wychowania fizycznego
mgr Kamila Borowiec
mgr Katarzyna Karasińska
mgr Jerzy Krawczyński
mgr Anna Osiakowska
mgr Joanna Ptak
mgr Tomasz Sarna
mgr Małgorzata Sosnowska

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa
dr Janusz Drygała
mgr Krzysztof Jonak

Nauczyciele religii
mgr Krzysztof Jonak
mgr Piotr Kokocki
mgr Agnieszka Miśkiewicz
ks. Mariusz Rozin

Nauczyciele filozofii
Iwona Kasela

Pedagog szkolny
mgr Aneta Grządziel

Psycholog Szkolny
mgr Urszula Kot

Nauczyciele bibliotekarze
mgr Jadwiga Gałązka
mgr Agnieszka Ołota
mgr Lidia Sabat

Dodatkowe informacje